Top
Bitcoin Analiz ve Bitcoin Trader Bot Sitesi – Cemil Yeşil / Mobile Application Developer
fade
3346
post-template-default,single,single-post,postid-3346,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.3.7,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-grid-1480,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Bitcoin Analiz ve Bitcoin Trader Bot Sitesi

Bitcoin Analiz ve Bitcoin Trader Bot Sitesi

Merhaba bu yazımda bitcoin borsasında uğraşanlar için mükemmel ücretsiz bir site önereceğim. Mega Coin Bot tamamen türk geliştiriceler tarafından kodlanmış kendine has algoritmasıyla site üzreinden altcoinlerin sinyallerini yakalayarak botlar adınıza işlem yapıyor.
Ücretsiz bir haftalık deneme sürümü vermektedir. R10 Konusuna burdan akabilirsiniz. 

MegaCoinBot ,Yapay zekaya dayalı özel takip sistemi ile tüm coinleri anlık olarak takip ederek , alıma en uygun pozisyonu bekler , işlem hacmi ve satış durumlarını da gözden geçirir ve alım işlemini yapar. Satış ise sizin belirlediğiniz yüzdelik ile tamamlanır , MegaCoinBot 1500 e yakın coini sisteminde analiz eder bu sebeple işlem sayısı imkanı fazladır, küçük yüzdelik kazançlar ile yetinmek daha garantili olacaktır.

Bitcoin analiz ve bitcoin trade bot ile uğraşıyorsanız denemenizde fayda var.

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Whatsapp İletişim